Ocema a.ş (:
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ocema a.ş (:

Hoşgeldiniz...!!!

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Tutulma Hakkında

2 posters
YazarMesaj
Ecem...!
Admin
Ecem...!

Tutulma Hakkında Empty
MesajKonu: Tutulma Hakkında   Tutulma Hakkında Icon_minitimeCuma Nis. 17, 2009 8:12 pm

"Edward'ın hoş sesi arkamdaydı.Ben onun yavaşça veranda basamaklarından ortaya çıktığını görmek için döndüğümde onun saçları koşmaktan uçuşmuştu.O ilk kez beni kolları arasına aldı,kollarına hapsetti ve beni tekrar öptü.Bu öpüş beni korkuttu.Çok fazla gergindi,dudakları dudaklarıma değdiği zaman çok güçlüydü,o bizim birbirimizden ayrılmak için zamanın çok geç olduğundan korkmuş gibiydi.''

Seattle gizemli , öldürücü bir tel tarafından harap edildiğinden ve kötü niyetli bir vampir onu araştırmaya devam ettiği'nden dolayı Bella kendini tehlikeyle çevrili buldu.Hepsinin ortasında aşık olduğu Edward ve Jacob'un arkadaşlığı arasında seçim yapmakla yüzyüze kalmıştır ki bu karar vampir ve kurtadam arasındaki eskimeyen mücadeleyi tutuşturmak için olasıdır.Mezuniyeti hızla yaklaşırken Bella birden fazla karara sahiptir: HAYAT ya da ÖLÜM. Fakat hangisi ?

Tutulma Hakkında Adsztgt
http://ocema.yetkinforum.com
SweetSacrifice*
Admin
SweetSacrifice*

Tutulma Hakkında Empty
MesajKonu: Geri: Tutulma Hakkında   Tutulma Hakkında Icon_minitimeCuma Nis. 17, 2009 8:28 pm

ben olsam ölümü seçerdim..(= Jasper için ölüceksem tabikide ölüm derim..(= ama Jasper eğer beni seviyosa ölümüm onu kahreder..üzgünüm ama Jasper'ımı üzemem...(= gerekirse sadece onun için yaşarım..(= HAYAT...!!

-*-*-*-*-paylaşım için sağoL hayatım*-*-*-*-*-*
Ecem...!
Admin
Ecem...!

Tutulma Hakkında Empty
MesajKonu: Geri: Tutulma Hakkında   Tutulma Hakkında Icon_minitimeCuma Nis. 17, 2009 8:39 pm

Süpersin bitanem... cat
Alice & Jasper 4ever... (:

Önemli değil tatlımm... Wink
http://ocema.yetkinforum.com
SweetSacrifice*
Admin
SweetSacrifice*

Tutulma Hakkında Empty
MesajKonu: Geri: Tutulma Hakkında   Tutulma Hakkında Icon_minitimeCuma Nis. 17, 2009 8:49 pm

saoL hayatım (= aLice & Jasper 4ever .. <3<3

Tutulma Hakkında
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni Ay Hakkında
» Alacakaranlık Hakkında
» Şafak Vakti Hakkında